Spitalul Universitar de Urgenta Bucuresti

PENTRU NOI URGENTA ESTE O PRIORITATE !

100 ani Romania 1918 - 2018
Spitalul Universitar de Urgenta Bucuresti

AMBULATORIU

Orice pacient care intra in ambulatoriu este intampinat de o intreaga echipa:
un medic si o asistenta medicala care fac trierea bolnavilor, registratori, casiera si, ca o noutate absoluta pentru o unitate sanitara „de stat”, de o persoana de „indrumare” care, la nevoie, il insoteste pe pacient la cabinetele solicitate.
 

BLOC OPERATOR

Blocul operator al SUUB este format din 17 sali de operatie utilate conform standardelor si in care se desfasoara activitati chirurgicale in urmatoarele ramuri medicale: Chirurgie Ortopedica si Traumatologie, Chirurgie Generala, Chirurgie Ginecologica si Obstetricala, Chirurgie Toracica, Chirurgie Vasculara, Chirurgie Cardiaca, Chirurgie ORL, Chirurgie Plastica si Reparatorie, Chirurgie Oftalmologica, Neurochirurgie.

UNITATEA DE PRIMIRI URGENTE

Avand dotari de ultima generatie si o echipa bine pusa la punct, unitatea de primire urgente este gata sa faca fata oricarei provocari venite din partea pacientilor.

Contact

Adresa: Splaiul Independentei Nr.169 Sector 5, Bucuresti

Telefon: 021.318.05.19 - 29, 021.318.05.23, 021.318.05.45

CATALOG CUPRINZÂND REZULTATELE OBTINUTE LA EXAMENUL DE PROMOVARE DIN DATA DE 15.11.2019

Publicat pe: 19/11/2019

                              Nr. 66544/15.11.2019

 

CATALOG

CUPRINZÂND REZULTATELE OBŢINUTE LA EXAMENUL DE PROMOVARE

DIN DATA DE 15.11.2019

LA SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENŢĂ BUCUREŞTI

2 Operator III Unitate de Transfuzii in Operator II

 

Nr.crt.

 

Nume şi prenume

 

Punctaj obţinut

 

REZULTAT

1

Raiciu Aynan Radu Alexandru

70

ADMIS

2

Cîrlugea Veronica-Maria

75

ADMIS

 

1 Operator III Secția Clinică Cardiologie II in Operator II

 

Nr.crt.

 

Nume şi prenume

 

Punctaj obţinut

 

REZULTAT

1

David Petruța

80

ADMIS

 

1 Registrator medical Secția Clinică Hematologie in registrator medical principal

 

Nr.crt.

 

Nume şi prenume

 

Punctaj obţinut

 

REZULTAT

1

Oarnă Nela

70

ADMIS

 

1 Operator III Unitatea Primiri Urgențe in Operator II

 

Nr.crt.

 

Nume şi prenume

 

Punctaj obţinut

 

REZULTAT

1

Savin Corina Elena

60

ADMIS

 

1 Operator II Unitatea Primiri Urgențe in Operator I

 

Nr.crt.

 

Nume şi prenume

 

Punctaj obţinut

 

REZULTAT

1

Pungan Doru Eugen

65

ADMIS

 

1 Registrator medical Unitatea Primiri Urgențe in registrator medical principal

 

Nr.crt.

 

Nume şi prenume

 

Punctaj obţinut

 

REZULTAT

1

Rusciuga Alexandru

75

ADMIS

 

1 Registrator medical Bloc Operator in registrator medical principal

 

Nr.crt.

 

Nume şi prenume

 

Punctaj obţinut

 

REZULTAT

1

Neagu Andreea Bianca

90

ADMIS

 

2 Operator III Secția Clinică ATI II in Operator II

 

Nr.crt.

 

Nume şi prenume

 

Punctaj obţinut

 

REZULTAT

1

Titu Ana Maria

80

ADMIS

2

Oinăcaru Elena

75

ADMIS

 

1 Registrator medical Secția Clinică ATI II in registrator medical principal

 

Nr.crt.

 

Nume şi prenume

 

Punctaj obţinut

 

REZULTAT

1

Jianu Rodica Mihaela

70

ADMIS

 

2 Operator III Laborator Analize Medicale in Operator II

 

Nr.crt.

 

Nume şi prenume

 

Punctaj obţinut

 

REZULTAT

1

Nastasia Carmen Liliana

75

ADMIS

2

Ciobanu Eva Anișoara

ABSENT

1 Operator II Laborator Analize Medicale in Operator I

 

Nr.crt.

 

Nume şi prenume

 

Punctaj obţinut

 

REZULTAT

1

Alexe Anișoara

65

ADMIS

 

1 Operator III Secția Clinică Nefrologie in Operator II

 

Nr.crt.

 

Nume şi prenume

 

Punctaj obţinut

 

REZULTAT

1

Mihail Adriana

ABSENT

 

1 Operator III Secția Clinică Neurochirurgie II in Operator II

 

Nr.crt.

 

Nume şi prenume

 

Punctaj obţinut

 

REZULTAT

1

Stoica Flori

90

ADMIS

 

1 Operator II Ambulatoriu Integrat in Operator I

 

Nr.crt.

 

Nume şi prenume

 

Punctaj obţinut

 

REZULTAT

1

Arhip Ion

ABSENT

 

1 Registrator medical debutant Ambulatoriu Integrat in registrator medical

 

Nr.crt.

 

Nume şi prenume

 

Punctaj obţinut

 

REZULTAT

1

Corban Elena Roxana

80

ADMIS

 

1 Operator III Ambulatoriu Integrat in Operator II

 

Nr.crt.

 

Nume şi prenume

 

Punctaj obţinut

 

REZULTAT

1

Cojocaru Florina

70

ADMIS

 

 

 

1 Operator III Secția Clinică Chirurgie Generală I in Operator II

 

Nr.crt.

 

Nume şi prenume

 

Punctaj obţinut

 

REZULTAT

1

Tanasie Mirabela Pompilia

65

ADMIS

 

1 Operator III Secția Clinică Chirurgie Generală III in Operator II

 

Nr.crt.

 

Nume şi prenume

 

Punctaj obţinut

 

REZULTAT

1

Radu Dana Marilena

80

ADMIS

 

1 Registrator medical Secția Clinică Chirurgie Generală IV in registrator medical principal

 

Nr.crt.

 

Nume şi prenume

 

Punctaj obţinut

 

REZULTAT

1

Pîrvu Daniela

80

ADMIS

 

1 Operator III Secția Clinică Chirurgie Generală IV in Operator II

 

Nr.crt.

 

Nume şi prenume

 

Punctaj obţinut

 

REZULTAT

1

Popescul Nina

80

ADMIS

 

1 Statistician medical Serviciul de Statistică Informatică și Evaluare Medicală in Statistician medical principal

 

Nr.crt.

 

Nume şi prenume

 

Punctaj obţinut

 

REZULTAT

1

Șerban Mihaela

75

ADMIS

 

1 Consilier Juridic II Compartiment Juridic in Consilier Juridic I

Nr.crt.

 

Nume şi prenume

 

Punctaj obţinut

 

REZULTAT

1

Iancu Cristina – Mirela

99

ADMIS

 

 

1 Inginer I Centru de Hemodializă în Inginer I A

 

Nr.crt.

 

Nume şi prenume

 

Punctaj obţinut

 

REZULTAT

1

Preda Florin

85

ADMIS

 

1 Economist debutant Serviciul Achiziții Publice-Contractare în Economist II

 

Nr.crt.

 

Nume şi prenume

 

Punctaj obţinut

 

REZULTAT

1

Gontariu-Sectrieru Cătălin

80

ADMIS

 

1 Referent de Specialitate II Birou SSM, protecție civilă și situații de urgență în Referent de Specialitate I

 

Nr.crt.

 

Nume şi prenume

 

Punctaj obţinut

 

REZULTAT

1

Moflea Julieta

83

ADMIS

 

1 Referent de Specialitate II Managementul Calității în Referent de Specialitate I

 

Nr.crt.

 

Nume şi prenume

 

Punctaj obţinut

 

REZULTAT

1

Ristea Carmen

78

ADMIS

 

1 Profesor CFM Secția Clinică Neurologie în Profesor CFM principal

 

Nr.crt.

 

Nume şi prenume

 

Punctaj obţinut

 

REZULTAT

1

Barbu Mihaela Valeria

96

ADMIS

 

4 Muncitor Calificat III – Bucătar Bloc Alimentar în Muncitor Calificat II

 

Nr.crt.

 

Nume şi prenume

 

Punctaj obţinut

 

REZULTAT

1

Predescu Valeria

85

ADMIS

2

Badea Haralambia

85

ADMIS

3

Burcioiu Nela

85

ADMIS

4

Vlase Clara Mariana

80

ADMIS

 

3 Muncitor Calificat IV – Bucătar Bloc Alimentar în Muncitor Calificat III

 

Nr.crt.

 

Nume şi prenume

 

Punctaj obţinut

 

REZULTAT

1

Mirea Marioara

75

ADMIS

2

Anghel Ioana

70

ADMIS

3

Midoschi Mihaela

70

ADMIS

 

1 Muncitor Calificat III – Instalator Serviciul Tehnic în Muncitor Calificat II

 

Nr.crt.

 

Nume şi prenume

 

Punctaj obţinut

 

REZULTAT

1

Tilichigiu Virgil

50

ADMIS

 

1 Muncitor Calificat II – Fochist Serviciul Tehnic în Muncitor Calificat I

 

Nr.crt.

 

Nume şi prenume

 

Punctaj obţinut

 

REZULTAT

1

Grigore Nicolae

60

ADMIS

 

1 Muncitor Calificat III – Lăcătuș Serviciul Tehnic în Muncitor Calificat II

 

Nr.crt.

 

Nume şi prenume

 

Punctaj obţinut

 

REZULTAT

1

Ciobanu Florin Constantin

50

ADMIS